Novinky - šk.rok 2020/21 > Aktuality ZŠ > Bezpečně do školy!

Bezpečně do školy!

Fotka z akce Bezpečně do školyBezpečná cesta dětí do školy je cílem nás všech. Pro zvýšení je možné dělat hned několik aktivit. Nejdůležitější je vždy bezpečné chování a správné řešení dopravních situací.
Proto jsme dne 23. 9. uspořádali projektový den „ Bezpečně do školy.“ V rámci tohoto projektu jsme pozvali policistu pana Zajíce, který si pro nás připravil zajímavou besedu. Žáci se seznámili s náplní jeho práce, s výcvikem psů, s výstrojí a výzbrojí každého policisty a s různými příběhy z jeho práce. Nejvíce však zaujala uniforma a ostatní příslušenství, které každý policista má. V druhé části jsme si zopakovali teoretické poznatky z dopravní výchovy. Žákům se beseda moc líbila, zvláště zkoušení uniformy, přilby a ukázka zbraní. Panu Zajíci patří naše velké poděkování za trpělivost a ochotu.