Novinky - šk.rok 2020/21 > Aktuality ZŠ > Organizace výuky od 4.1.2021

Organizace výuky od 4.1.2021

Vážení rodiče,

v odkazu si můžete pročíst Informace MŠMT ČR k otevření škol od 4.1. do 10.1.2021. Prezenční výuka bude pouze pro žáky 1.a 2. třídy, ostatní třídy 3.- 5.roč. se budou vzdělávat distančně:

Informace k provozu škol od 4.1. do 10.1.2021.pdf

Je nám líto, že se situace stále komplikuje. Na děti se těšíme, provoz ŠD bude od 6:30 hod. do 16:15 hod. Na oběd půjdou ve 12.20 hod. žáci 2.ročníku a ve 12.35 hod. žáci 1.ročníku. Ze zájmových kroužků bude probíhat pouze Keramika. Budeme dodržovat homogenní skupiny ve výuce i ve ŠD.

PRAVIDLA: Žáky vybavíte nejméně dvěma rouškami a pytlíkem na jejich uložení v aktovce. Pokud zůstane žák z nějakého důvodu doma, informujete obratem třídní učitelku o důvodu absence. Zákonní zástupci svědomitě posuzují neexistenci příznaků virového onemocnění u svého dítěte či dodržování délky karantény v rodině.

Pro žáky na distanční výuce je účast na online hodinách povinná. Zapůjčíme tablety a notebooky žákům, jejichž rodiče si zažádají mezi prvními, poskytneme výbavu, podle možností, co máme. Rozvrh online výuky bude stejný jako ve 2.vlně v říjnu. Rozvrh s aktivními odkazy na přihlašování Vám pošleme do emailu i přes Školu Online.

Hodně štěstí, Mgr.Ivana Zenáhlová

Přání Krásné Vánoce

Příjemné  prožití vánočních svátků,
hodně štěstí a hlavně zdraví v novém roce 2021
přejí všem dětem, rodičům a přátelům školy
zaměstnanci ZŠ a SMŠ Radslavice.