Novinky - šk.rok 2020/21 > Družina

Novinky školní rok 2020/2021

Nabídka zájmových kroužků ve šk. roce 2020/2021

kroužky 2020-21.png

Do kroužků se zapište ve školní družině.

Činnost kroužků začíná v týdnu od 14.9.2020.

Důležité upozornění

V době od 13.30 – 14.30 hodin budeme v rámci ŠD chodívat na pravidelné procházky nebo bude probíhat řízená činnost. Z tohoto důvodu si v tuto dobu děti nevyzvedávejte.
Pokud si budete potřebovat dítě mimořádně vyzvednout, napište svůj požadavek do deníčku.
Děkujeme za pochopení. Vychovatelky ŠD

• Sportovní soutěž v jízdě na koloběžce

Kolobezky_01.jpgV pátek 9. října 2020 se v družině konala soutěž v jízdě na koloběžce. Přálo nám krásné počasí a zúčastnilo se 21 dětí ze všech pěti ročníků. Za každou třídu byla vyhlášena a odměněna vítězka a vítěz, ale i všem ostatním účastníkům se dostalo sladké odměny. Všem dětem moc děkujeme za krásné sportovní odpoledne.

• Kvíz afrických zvířat

IMG_9170.jpgDne 18.9. se ve školní družině uskutečnila akce s názvem Kvíz afrických zvířat. Po vydatném obědě se děti nejprve rozdělily do skupin a každá z nich měla za úkol vymyslet si název, který by představoval jedno africké zvíře. Poté již děti s nadšením odpovídaly na nejrůznější otázky týkající se života afrických zvířat. Některé odpovědi byly velmi úsměvné, ale nutno podotknout, že všechny naše děti, by zasloužily jednu velkou jedničku.                               fotogalerie

• Zábavné kino

20200911_135538.jpgDne 11.9.  se ve školní družině uskutečnila akce s názvem Zábavné kino. Děti měly možnost seznámit se humornou formou se životem afrických zvířat. Přestože nám ke klasickému kinu chyběl oblíbený popcorn a Coca cola, děti se zaujetím sledovaly vše, co zvířata ve filmu vyjadřovala lidskou řečí.