Novinky - šk.rok 2016/17 > Úspěchy žáků v soutěžích

Školní rok 2016/2017

• Lukáš Složil znovu zabodoval

P1120050.JPGP1120051.JPG

Lukáš Složil, žák 3. ročníku, znovu zabodoval ve Slušovicích, kde se pravidelně účastní dostihu poníků.

• Hanička Kudrnová si zazpívala s Pavlem Novákem

P1120006.JPGP1120009.JPG20161021_102911.jpg

Hanička Kudrnová, žákyně 5. ročníku, postoupila z výběrového kola pěvecké soutěže "Budeme si zpívat s Pavlem Novákem 2016" do finálového kola, které se uskutečnilo 21. 10. 2016 v kině Hvězda v Přerově.  Hanička zde získala krásné 2. místo. Blahopřejeme.

Školní rok 2015/2016

• Lukáš Složil jezdí závody na ponících

P1110150.JPG

Dne 18. 6. 2016 Lukáš Složil, žák 2.třídy, dojel na krásném 2. místě v dostihu poníků ve Slušovicích. Blahopřejeme!

• Matyáš Štička soutěží s modely lodiček

Štěpán Štička 2016.JPG

Štička Matyáš (1. třída) se zúčastnil v květnu 2016 závodů modelů lodiček, kategorie FSR 3,5 Elév (junioři), kde se ze sedmi závodníků umístil na 2. místě.
Závodů se účastní již druhým rokem, jezdí po celé republice a sbírá různá ocenění. Modely lodiček jezdí na palivo a jsou řízené rádiem na dálku.
Matyáškovi blahopřejeme.

• Terezka Bartlová získala zlatou kopačku

Terezka Bartlová 2016.JPG"Tuhle zlatou kopačku jsem dostala za nejlepšího hráče měsíce května 30. 6. 2016. Dostala jsem ji a gratuloval mi pan trenér na hřišti. Hraji tam jenom zatím na střídavý start, takže mě to velmi překvapilo. Byla jsem šťastná, že jsem ji dostala."  T. Bartlová, žákyně 5. ročníku ZŠ Radslavice
Terezce blahopřejeme.

• Dopravní soutěž malotřídních škol

P1100797.JPGV dopravní soutěži malotřídních škol dne 10. 5. 2016 získala 1. místo Nikolka Vodičková, žákyně 4,. ročníku. Soutěže se zúčastnili žáci ZŠ Týn nad Bečvou, Rokytnice, Prosenice a Radslavice. Soutěž se skládala z testů  pravidel silničního provozu pro cyklisty, testu ze zdravovědy a praktické jízdy na kole na dopravním hřišti. Velkou konkurenci zvládla Nikolka na výbornou. Blahopřejeme!

• Mc Donald´s Cup 2016

P1100723.JPGP1100724.JPGNaši kluci fotbalisti jsou nejspíš potomky staré dobré Klabzubovy jedenáctky :-), neboť znovu prokázali v okrskovém kole fotbalové soutěže žáků 1.stupně ZŠ svoji výbornou formu. Starší žáci získali 2. místo a postupují do okresního kola. Mladší žáci získali 4. místo. Blahopřejeme chlapcům, a také jejich trenérům a rodičům, kteří je vedou ke sportu.

• Pěvecká soutěž

20160413_145536.jpgP1100664.JPGV neděli 17. dubna 2016 se konala v Lipníku nad Bečvou pěvecká soutěž Lipenská SUPER STAR 2016, kterou pořádalo tamní středisko volného času pro děti lipenských škol a okolí. Žákyně 4. ročníku naší školy zde předvedly krásné výkony. Hanička Kudrnová získala 2. místo s písní Bránou zázraků a Nikolka Vodičková 3. místo s písní Když vzlétnu já. Blahopřejeme!

• Recitační soutěž

P1100428.JPGP1100427.JPGV úterý 1. března 2016 se konalo v Přerově okresní kolo recitační soutěže. Naši školu zde reprezentovala čtyři děvčata. Nejúspěšnější z nich byla Nikolka Vodičková ze 4.ročníku. Ve velké konkurenci 32 soutěžících kategorie žáků 4. a 5. ročníku získala krásné ocenění za mimořádný výrazný přednes. Blahopřejeme!

• Nadějná hráčka na keyboard

P1100351.JPGP1100349.JPGTaké ve 4. ročníku máme talentovanou spolužačku. Učí se hrát na keyboard, rovněž v ZUŠ Přerov. Zde získala v okresním kole soutěže hry na tento nástroj 2. místo. Její šikovné prstíky, které hbitě hrály a ovládaly chytrou mašinku, jsme mohli obdivovat v pátek na hodnotícím setkání všech žáků a učitelů. Blahopřejeme k úspěchu!

• Nadějná klarinetistka

P1100339.JPGP1100337.JPGŽákyně 3. ročníku Evička Mikšová navštěvuje Základní uměleckou školu v Přerově a učí se hrát na klarinet. O jejím talentu svědčí úspěch v soutěži hráčů na dechové nástroje, kde získala jako členka dechového kvintetu 1. místo. Blahopřejeme !

Školní rok 2014/2015

• Mc Donald´s Cup 2015

• Naši malí fotbalisté mají letos skvělou formu. V okrskovém kole fotbalového turnaje pro kluky a holky základních škol Mc Donald´s Cup 2015, který se konal 21. dubna 2015 v Přerově získali 1. místo. Se zlatými medailemi postoupili do okresního finále v Přerově, kde 12. května 2015 obsadili krásné 4. místo ze všech základních škol na okrese ve své kategorii.
    Blahopřejeme !

• Okresní kolo recitační soutěže

• Nikolka Vodičková, žákyně 3.ročníku, vítězka školního kola,  vyhrála v okresním kole recitační soutěže 1. místo ve své kategorii a postupuje do krajského kola v Olomouci. Je to velký úspěch, blahopřejeme a děkujeme Nikolce za vzornou reprezentaci školy.

• Starší přípravka TJ Sokol Radslavice

• Členové starší přípravky TJ Sokol Radslavice vybojovali  21.3. 2015 na fotbalovém turnaji v Žeravicích krásné 3. místo. Jsme pyšní na to, že jsou mezi našimi žáky tak dobří sportovci, vážíme si práce jejich trenéra a podpory rodičů. Blahopřejeme.

• Lipenská superstar

V sobotu 14. února 2015 se konala v lipenském kulturním centru ECHO pěvecká soutěž "Lipenská superstar". Soutěžily zde děti z Lipníka a okolí, přijely dokonce i děti z Ostravy. Naši školu zde reprezentovaly Nikolka Vodičková a Hanička Kudrnová. Vystoupení se děvčatům moc povedlo. Nikolka získala Čestné uznání a Hanička obsadila 3. místo a Cenu zvukaře. Blahopřejeme.

• Velká cena Olomouckého kraje ve střelbě

17. listopadu 2014 se konala v Šumvaldě soutěž ve střelbě. Soutěžil zde také žák naší školy Marek Hradil. Byl nejmladším účastníkem a dosáhl krásných 294 bodů ze 400 maximálně možných. Vybojoval si proto samostatnou cenu z Velké ceny Olomouckého kraje ve střelbě z pistole. Blahopřejeme !

Vzdělávání pedagogů pomocí tabletů

Náš projekt získal evropské ocenění !

ZŠ Radslavice získala za projekt Comenius AMAZING EUROPE Evropskou jazykovou cenu LABEL 2010. Slavnostní předávací ceremonie se uskutečnila 8.10. 2010 v Praze.
Za odměnu jsme navštívili LEGOLAND v Mnichově !

EU - peníze školám
Plakat.JPG