Ve čtvrtek 4.6.2026 jedeme na celodenní výlet do Modré.
Odjezd je v 8:00 hod. Prosíme, aby děti byly nejpozději v 7:30 hod. v MŠ, aby se stihly nasvačit. Návrat je cca ve 14:00 hod.
S sebou: jídlo na celý den, pití, kapesné, pláštěnku - podle počasí, Kinedryl - komu bývá špatně.