Úvod > > Aktuality ZŠ > Informace k zahájení školního roku 1. 9. 2022

Informace k zahájení školního roku 1. 9. 2022

Organizace zahájení školního roku 2022 - 2023

Vítáme ve škole nové prvňáčky a přejeme jim mnoho úspěchů a radosti z poznávání nového. Na všechny žáky se už moc těšíme a připravujeme jim krásně upravené třídy.

Čtvrtek  1. 9. 2022
7: 50 h : Sraz všech žáků po třídách na nádvoří školy. Školní družina otevřena od 6:30 h.
8: 00 - 8: 30 h : Slavnostní zahájení šk. roku na nádvoří školy za přítomnosti představitelů obce, při nepříznivém počasí v půdní vestavbě školy.
8: 30  - 9: 15 h: Uvítání dětí paní učitelkou ve třídě, předání deníčků s informacemi ( přezůvky s sebou). Poté se rodiče odeberou do školní družiny k vyřízení dalších formalit (přihláška do ŠD, přihlásit dítě do zájmových kroužků ve ŠD, přihláška ke stravování ve školní jídelně). Starší žáci se mohou zapsat na zájmové kroužky po domluvě s rodiči sami. Ostatní třídy končí v 9:15 hodin, provoz ŠD do 15:30 hodin. Oznamte svým dětem, zda pro ně do ŠD přijdete, jestli mají přihlášený oběd, nebo kdy mohou jít sami domů.

Pátek 2. 9. 2022

Zobrazit zdrojový obrázek

Od 6:30 h. provoz ranní školní družiny, všichni žáci se dostaví nejpozději v 7: 30 h. do školy. Od 7: 45 h. začíná vyučování.

Žáci 1. třídy mají pouze 3 vyučovací hodiny, výuka končí v 10.30 hodin,
všichni prvňáčci přechází do ŠD, kde si je rodiče mohou vyzvedávat.
V ostatních třídách bude probíhat vyučování dle rozvrhu hodin.                                                  Začíná pravidelný provoz ŠD od 6.30 do 16.15 hodin. Přihlášku si můžete vytisknout a vyplnit předem, nebo ji žáci dostanou první den ve škole domů k vyplnění. Přihláška do školní družiny

Od pondělí 5. 9. 2022 bude ve všech třídách probíhat řádné vyučování podle rozvrhu hodin. Činnost zájmových kroužků bude zahájena až od pondělí 12. 9. 2022.

Školní stravování

Ve čtvrtek 1. 9. 2022 mají všichni žáci oběd odhlášen, při zájmu oběd zajištěn pouze pro předem přihlášené žáky (tel: 607 199 986 nebo jidelna@radslavice.cz). Od 2. 9. 2022 se vaří pro všechny přihlášené žáky. Přihlášku si můžete vytisknout předem, nebo si ji žáci vyžádají první den ve škole.   Přihláška ke stravování ZŠ a SMŠ Radslavice
Výdej obědů pro žáky probíhá denně od 12: 15 do 13: 30 hodin. Jídelníček najdete ve složce Jídelna.
Stravné se platí bezhotovostně předem u vedoucí školní jídelny, která Vám pošle do mailu údaje k platbě.