Úvod > > Aktuality ZŠ > Opékačka špekáčků a marschmallow žáků 2.ročníku - cena za komiks, 18.6.2021

Opékačka špekáčků a marschmallow žáků 2.ročníku - cena za komiks, 18.6.2021

V pátek 18.6.2021 jsme se ve 13.15 hod. po obědě přesunuli s paní učitelkou na zahradu paní  vychovatelky Sušeňové na opékání špekáčků a marschmallow. Bylo to úžasné odpoledne. Paní vychovatelka si pro nás vše dopředu připravila. I přes velké vedro jsme se pobavili, zchladili se vodními pistolemi, ochladili sladkými jahodami a nápoji, zabavili se různými hrami a soutěžemi, které se pro nás paní učitelka a paní vychovatelka připravily. Poprvé jsme si opekli marschmallow s BEBE sušenkami a nacpali se k prasknutí výborným slaďoučkým melounem. Na závěr jsme si ještě opekli špekáčky a natrhali jsme si čerstvý hrášek. Rodiče si sem přišli také popovídat, kolem 17 hod. se všichni rozloučili a odebrali se domů. Bezva akce pro všechny druháčky za výhru v soutěži KOMIKSOMÁNIE, kterou nám zprostředkovala a uhradila MAP Moravská Brána, Lipník nad Bečvou. Děkujeme!