Úvod > > Aktuality ZŠ > Přehled nabídky a časů zájmových kroužků na nový školní rok 2021-2022

Přehled nabídky a časů zájmových kroužků na nový školní rok 2021-2022

Vážení rodiče,
ve složce Družina najdete nabídku zájmových kroužků na nový školní rok 2021 - 2022. Můžete si podle nich naplánovat docházku do LŠU a jiných aktivit. Letos je slavnostní zahájení školního roku s opatřeními šíření Covid-19 pouze venku, zákonní zástupci mohou vstoupit do školy pouze v bezodkladné záležitosti (vyjma rodičů žáků 1.roč.) a to vždy s respirátorem FFP2. Jelikož je docházka do zájmových kroužků omezená počtem, můžete své dítě přihlásit přímo e-mailem vedoucí vychovatelce Holubkové na: holubkova.lenka@seznam.cz nebo napsat ve středu svému dítěti na lístek závaznou přihlášku podepsanou zákonným zástupcem na všechny kroužky, o které budete mít zájem. Účast v kroužku je po přihlášení povinná, nehlaste dítě na činnost, kde opravdu nechce docházet. Letos bohužel neotevřeme Kytaru a Badatelský klub.

Přejeme šťastný a pohodový začátek školního roku,

Mgr. Ivana Zenáhlová