Úvod > > Aktuality ZŠ > Školní výlet 5.ročníku do Vyškova, 14.6.2021

Školní výlet 5.ročníku do Vyškova, 14.6.2021

V úterý 14. 6. 2021 jsme se s pátou třídou vydali na výlet do DinoParku ve Vyškově u Brna. Do druhohor jsme se z hlavního vstupu areálu dostali speciálním silničním vláčkem tzv.DinoEpresem. Nejočekávanější a jednou z nejoblíbenějších atrakcí byl dinobike, díky kterému děti viděly dinosaury z ptačí perspektivy. Konečně všichni dosáhli výšky postavy 150 cm, a tak mohli na dinobike jít. Byla to úžasná podívaná, vzrušující atrakce, všichni si ji vyzkoušeli vícekrát. Také všechny nadchnuly atrakce Dinohurikán a 4D kino. Součástí prohlídky je zoopark, kde si žáci měli možnost pohladit si nebo nakrmit z ruky domestikovaná zvířata např. ovce, kozy, slepice, oslíky ad. Odpoledne jsme se všichni vrátili s úsměvem na tváři před školu, výlet se nám vydařil a moc se  povedl celý program.