Úvod > > Aktuality ZŠ > Výlet do Prahy

Výlet do Prahy

0d5400f1-59fa-4e00-bf64-072b9b72eb8d.JPGUž tradičně jezdívají žáci 5. ročníku naší školy na dvoudenní výlet do Prahy. Letos naštěstí náš výlet koronavirus nepřekazil. V Praze to bylo super. Za krásného letního počasí jsme navštívili Petřín se zrcadlovým bludištěm, Pražský hrad včetně Katedrály sv. Víta a expozice Příběh pražského hradu, Karlův most, Staroměstské náměstí, Vyšehrad se Slavínským hřbitovem, nábřeží Vltavy, Václavské náměstí... Samozřejmě jsme si užívali jízdy metrem. V sobotu odpoledne jsme shlédli nádherný muzikál TARZAN v divadle Hybernia. Domů jsme dorazili LEO expresem o půl desáté večer. Poděkovat musíme panu Dosoudilovi, který nás provázel po Praze celý pátek. A musíme také pochválit všechny páťáky, kteří byli příjemnými, ukázněnými a pozornými turisty. Výlet se opravdu vydařil.