I když nám počasí moc nepřálo, dobrodružství volalo! Naše MŠ se vydala 12.5. na výlet do Skanzenu do Rožnova pod Radhoštěm. Pro děti to byl den plný objevování, kdy viděly, jak se žilo v dřívějších dobách. Nakoukli jsme do starých chaloupek. Navštívili jsme školu. Největší úspěch mělo setkání s místními obyvateli – oslíkem, králíky, husami nebo kozlem Vaškem. Viděli jsme starý mlýn a k čemu sloužilo kovářské kladivo. Správný výlet se neobejde bez batůžků plných dobrot od maminky a nákupu malé drobnosti na památku. Domů jsme si přivezli nejen spoustu zážitků, ale i unavené nožičky a krásné vzpomínky.