Úvod > > Aktuality ZŠ > Škola v přírodě - 4.den

Škola v přírodě - 4.den

Dnešní den byl odpočinkový, strávili jsme ho ranním učením, koupáním v bazéně, hrou minigolfu, v lese stavěním domečků pro broučky, míčovými hrami na hřišti a věnovali jsme se přírodnímu živlu OHNI. Hry Na ohnivce a Přírodní abeceda všechny moc bavily. Večer byl úžasný táborák a pouze pro starší děti Stezka odvahy. Všichni se už těší na zítřejší tombolu, sbírají groše a přepočítávají si, kolík musí ještě získat, aby dosáhli nejvyšší hodnoty F- groše. Personál hotelu se nás ptal, čím to, že máme děti, v porovnání s jinými školami, tak pořádkumilovné, usměvavé, plně nadšení, aktivní. Důvod je jasný. Dobrá motivace sbírání grošů, přátelsky nastavené vztahy a nerozptylování mobilem je záruka šťastných dětí.