Úvod > > Aktuality ZŠ > Slavnostní ukončení školního roku

Slavnostní ukončení školního roku

Vážení rodiče,

ve středu 30.6.2021 bude v 7:45 hod. ve třídách rozdávání vysvědčení a rozloučení se spolužáky a paní učitelkou. V 8:15 hod. se přesuneme na školní zahradu do přírodovědné učebny, kde se s žáky před prázdninami rozloučí starosta obce pan Josef Hrdlička, předseda SPZŠ pan Tomáš Petr a ředitelka školy paní Mgr. Ivana Zenáhlová. Předáním Ceny roku, cen za sběr starého papíru a upomínkových knih od SPZŠ žákům 5.ročníku se rozloučíme a vykročíme vstříc novým zážitkům.

Nezapomeňte dětem napsat na lísteček, zda mohou jít domů jinak než v běžnou školní středu. Školní družina bude otevřená pro děti od 6.15 hod. do 16.15 hod. Pokud si můžete děti vyzvednout dříve, buďte tak hodní a naplánujte si to, bývá jim líto, že tak dlouho čekají v prázdné škole jako poslední.

Do školní jídelny nezapomeňte předem nahlásit, pokud svému dítěti odhlásite na tento den stravu.