Úvod > > Aktuality ZŠ > Slavnostní ukončení školního roku 2022/2023

Slavnostní ukončení školního roku 2022/2023

20230630_081337.jpgA máme zase další školní rok za sebou. Děti se radovaly z krásného vysvědčení a ještě více z nastávající doby hlavních školních prázdnin. Vyhodnoceni byli nejlepší sběrači starého papíru, vyhodnoceny byly také výtvarné práce pro hasiče. Rozloučili jsme se s žáky 5. ročníku a paní ředitelka Ivana Zenáhlová předala pohár nejúspěšnějšímu žákovi/ žákyni roku 2022/2023, kterou se stala Julinka Kröll z 5. třídy. Krásné prázdniny přišel dětem popřát také předseda SPZŠ pan Tomáš Petr a paní knihovnice Lada Veselá. Pan starosta se omluvil z rodinných důvodu. Krásné prázdniny a vydařené léto přejí všem dětem a jejich rodičům také všichni pracovníci ZŠ a SMŠ Radslavice. Nový školní rok zahájíme 4.září 2023. Užívejte a odpočívejte ????