Úvod > > Aktuality ZŠ > Výlet do Prahy 13. - 14. 4. 2023

Výlet do Prahy 13. - 14. 4. 2023

1.jpg

Jako každý rok žáci 5. ročníku vyrazili na dvoudenní výlet do Prahy. Tentokrát jsme jeli již v dubnu, protože jsme chtěli zhlédnout muzikál „ Adamssova rodina“. I když počasí bylo aprílové, nám to nevadilo. Navštívili jsme Petřín se zrcadlovým bludištěm, Karlův most, Staroměstské náměstí a Pražský hrad. Na něm jsme měli speciálního průvodce. Strejda Beatky vede výcvik Hradní stráže. Dozvěděli jsme se spoustu zajímavých věcí, měli VIP místo při výměně stráží a mohli se vyfotit s originální zbraní Hradní stráže. Muzikál se nám moc líbil a měl i hvězdné obsazení. V hlavní roli jsme mohli zhlédnout Lucii Bílou, Ivu Pazderkovou a Jiřího Korna. V neposlední řadě nám udělala radost návštěva známého hračkářství HAMLEYS. Po Praze jsme cestovali metrem, a to nás moc bavilo. Moc děkujeme panu Frajtovi a chválím všechny děti, byli skvělí. Výlet byl super!
Mgr. Jitka Blažková